Homeless.com
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Homeless.com

Acest forum este administrat, moderat shi creat de Kayu-Do
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 clau - razboinicul luminii

In jos 
5 participan?i
AutorMesaj
kenT#uN m1k z3u




Mesaje : 2
Data de înscriere : 17/03/2008

clau - razboinicul luminii Empty
MesajSubiect: clau - razboinicul luminii   clau - razboinicul luminii EmptyLun Mar 17, 2008 11:29 pm

tongue Ideea mea:Ady sa fie Banel , Clau sa fie Jiji , andrey maibahu kre o sa'l repare cu ranga si dragos sa fie dinamovist ... sa mori u dak nu'mi dai administrator pe forum pt ideea asta Smile)
Sus In jos
OzZy

OzZy


Mesaje : 94
Data de înscriere : 16/03/2008
Varsta : 30

clau - razboinicul luminii Empty
MesajSubiect: Re: clau - razboinicul luminii   clau - razboinicul luminii EmptyMar Mar 18, 2008 1:18 pm

Laughing Laughing Mai spart cu ideea asta geniala Very Happy Smile
Sus In jos
Jimmy

Jimmy


Mesaje : 27
Data de înscriere : 18/03/2008

clau - razboinicul luminii Empty
MesajSubiect: Re: clau - razboinicul luminii   clau - razboinicul luminii EmptyMar Mar 18, 2008 9:39 pm

Cred k e de la mondenii asta! Orcum! fiecare cu ideeile lui! Eu nam niciuna scratch
Sus In jos
Kayu-Do
Admin
Kayu-Do


Mesaje : 92
Data de înscriere : 21/02/2008
Varsta : 29
Localizare : nicaieri :D

clau - razboinicul luminii Empty
MesajSubiect: Re: clau - razboinicul luminii   clau - razboinicul luminii EmptyMar Mar 18, 2008 9:57 pm

jimmy aici ai gresit mult de tot
asta nu e nicidecum de la mondenii fiecare idee e originala shi noi ne asiguram daka a mai avut-o cineva .............asta e parodie de la un fel de MegaStar Wink
Sus In jos
https://homeless.forumgratuit.ro
Kayu-Do
Admin
Kayu-Do


Mesaje : 92
Data de înscriere : 21/02/2008
Varsta : 29
Localizare : nicaieri :D

clau - razboinicul luminii Empty
MesajSubiect: Re: clau - razboinicul luminii   clau - razboinicul luminii EmptyMar Mar 18, 2008 9:59 pm

aaaaaaaaaa pardon .....credeam ca zici de stupidstar Very Happy da despre asta q razboinicu luminii crek e de la mondenii ....in fine nul stiu pe ala care a pous-o da imi place Very Happy
Sus In jos
https://homeless.forumgratuit.ro
OzZy

OzZy


Mesaje : 94
Data de înscriere : 16/03/2008
Varsta : 30

clau - razboinicul luminii Empty
MesajSubiect: Re: clau - razboinicul luminii   clau - razboinicul luminii EmptyMar Mar 18, 2008 10:04 pm

cam greu teai prins calu! Laughing ! orqm ideea lui kenT#uN m1k z3u e cam greu de pus in practica Wink chiar dak e chiar dak nu e originala! Orcum multumim What a Face What a Face afro lol!
Sus In jos
Cardy

Cardy


Mesaje : 53
Data de înscriere : 16/03/2008
Varsta : 29
Localizare : hauai

clau - razboinicul luminii Empty
MesajSubiect: Re: clau - razboinicul luminii   clau - razboinicul luminii EmptyVin Mar 21, 2008 12:05 pm

mai asta care ti-a venit ideea cu razboinucul lu plop vezi ce banala e ideea, nu numai k e de la mondenii, da si lumea s-a plictisit sa tot auda de boul ala de becali
Sus In jos
Kayu-Do
Admin
Kayu-Do


Mesaje : 92
Data de înscriere : 21/02/2008
Varsta : 29
Localizare : nicaieri :D

clau - razboinicul luminii Empty
MesajSubiect: Re: clau - razboinicul luminii   clau - razboinicul luminii EmptyVin Mar 21, 2008 9:21 pm

Cardy a scris:
mai asta care ti-a venit ideea cu razboinucul lu plop vezi ce banala e ideea, nu numai k e de la mondenii, da si lumea s-a plictisit sa tot auda de boul ala de becali
ai dreptate cardi Wink
Sus In jos
https://homeless.forumgratuit.ro
Cardy

Cardy


Mesaje : 53
Data de înscriere : 16/03/2008
Varsta : 29
Localizare : hauai

clau - razboinicul luminii Empty
MesajSubiect: Re: clau - razboinicul luminii   clau - razboinicul luminii EmptyLun Apr 14, 2008 7:35 pm

ms clau ca imi dai dreptate
Sus In jos
Kayu-Do
Admin
Kayu-Do


Mesaje : 92
Data de înscriere : 21/02/2008
Varsta : 29
Localizare : nicaieri :D

clau - razboinicul luminii Empty
MesajSubiect: Re: clau - razboinicul luminii   clau - razboinicul luminii EmptyLun Apr 14, 2008 8:55 pm

np cardy...........
Sus In jos
https://homeless.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





clau - razboinicul luminii Empty
MesajSubiect: Re: clau - razboinicul luminii   clau - razboinicul luminii Empty

Sus In jos
 
clau - razboinicul luminii
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Comentarii - Clau

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Homeless.com :: Sugestii :: Sugestii pentru urmatoarele noastre productii-
Mergi direct la: